RR1220P-1691-D-M
SUSUMU
SUSUMU RR1220P-1691-D-M
image shown is a representation only
RR1220P-1691-D-M
Description: TF0805 1,69K 0,5% 0,1W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF08051,69K0,5% Rutronik No.: WPR8090 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0805 Packaging: REEL
Resistor value
1,69K Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.1 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
100 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C