RR0816P-431-D
SUSUMU
RR0816P-431-D
Description: TF0603 430R 0,5% 0,0625W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF0603430R0,5% Rutronik No.: WPR11372 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 0603 Packaging: REEL
Find Alternatives
Resistor value
430 Ω
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.0625 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
75 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C