RR0510P-431-D
SUSUMU
SUSUMU RR0510P-431-D
image shown is a representation only
RR0510P-431-D
Description: TF0402 430R 0,5% 0,0625W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF0402430R0,5% Rutronik No.: WPR9011 Unit Pack: 10000 MOQ: 20000 package: 0402 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Resistor value
430 Ω
Package
0402
Res.tolerance
0.5 %
Power rating
0.0625 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
25 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
125 °C