RG3216P-2493-B-T5
SUSUMU
SUSUMU RG3216P-2493-B-T5
image shown is a representation only
RG3216P-2493-B-T5
Description: TF1206 249K 0,1% 0,25W TK25 Supplier: SUSUMU Matchcode: TF1206249K0,1% Rutronik No.: WPR9544 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: 1206 Packaging: REEL
Resistor value
249K Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
0.25 W
Temp.coeff.
25 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C