HRG3216Q-1500-B-T1
SUSUMU
SUSUMU HRG3216Q-1500-B-T1
image shown is a representation only
HRG3216Q-1500-B-T1
Description: TF1206 150R 0,1% 1W TK50 HIGHPOWER Supplier: SUSUMU Matchcode: TF1206150R0,1% Rutronik No.: WPR10937 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: 1206 Packaging: REEL
Resistor value
150 Ω
Res.tolerance
0.1 %
Power rating
1 W
Temp.coeff.
50 ppm
Max.oper.volt.
200 V
Min.oper.temp.
-55 °C
Max.oper.temp.
155 °C