HF115F/110-2Z4B
HONGFA
HONGFA 45285075795
image shown is a representation only
HF115F/110-2Z4B
Description: POWER THT 110DC 8A 2CO Supplier: Hongfa Europe GmbH Matchcode: HF115F1102Z4B Rutronik No.: REL10471 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 Packaging: BOX
Coil voltage
110 V
Chg.over
2
Coil resistance
25200 Ohm
P(N) coil
400 mW
Switch current
8 A
Switch volt[AC]
440 V[AC]
Switch volt[DC]
300 V[DC]
Contact materia
AGSNO2
Switch freq.
0 MHz
Length
29.0 mm
Width
12.7 mm
Height
15.7 mm
Isol. voltage
0 kV
Protection clas
FLUX
Diameter
0 mm