SSM30000E12F3FZ800
HKC
HKC SSM30000E12F3FZ800
image shown is a representation only
SSM30000E12F3FZ800
Description: SS 49-SMD 30,000000M 12pF 30ppm Supplier: HKC Matchcode: Q30,000000 MHZ HC49US-SMD Rutronik No.: QUARZ3980 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 package: HC49US-SMD Packaging: REEL
Frequency
30 MHz
Tolerance
+/-30 ppm
Temp.range
-20+70 °C
Load capacity
12 pF
Height
4.1 mm
Width
4.7 mm
Length
11.3 mm
ESR max.
30 Ohm