SSM2000000F12FAGZ800
HKC
HKC SSM2000000F12FAGZ800
image shown is a representation only
SSM2000000F12FAGZ800
Description: SS 49-SMD 20,000000M 12pF 50ppm Supplier: HKC Matchcode: Q20,000000 MHZ HC49US-SMD Rutronik No.: QUARZ2245 Unit Pack: 1500 MOQ: 1500 package: HC49US-SMD Packaging: REEL
Frequency
20 MHz
Temp.range
-40+85 °C
Stabil./ Temp.
+/-100 ppm
Load capacity
12 pF
Height
4.1 mm
Width
4.7 mm
Length
11.3 mm
ESR max.
30 Ohm