CAM1200012AFHHF0-RE02
HKC
HKC CAM1200012AFHHF0-RE02
image shown is a representation only
CAM1200012AFHHF0-RE02
Description: CA 5032 12,000000M 12pF 30ppm Supplier: HKC Matchcode: Q12,000000 MHZ CA Rutronik No.: QUARZ5718 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: CA Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Frequency
12 MHz
Pins/ Pads
4
Tolerance
+/-30 ppm
Temp.range
-20+70 °C
Stabil./ Temp.
+/-50 ppm
Load capacity
12 pF
Height
1 mm
Width
3.2 mm
Length
5 mm
Type
SMD
ESR max.
100 Ohm