9SL4000000E20F3FZ000
HKC
HKC 9SL4000000E20F3FZ000
image shown is a representation only
9SL4000000E20F3FZ000
Description: 9S 49US 4,000000M 20pF 30ppm Supplier: HKC Matchcode: Q4,000000 MHZ HC49US Rutronik No.: QUARZ2244 Unit Pack: 1000 MOQ: 1000 package: HC49US Packaging: BULK
Frequency
4 MHz
Temp.range
-20+70 °C
Load capacity
20 pF
Height
3.5 mm
Width
3.81 mm
Length
10.16 mm
ESR max.
100 Ohm