TPSMF4L24A-AQ
DIOTEC
DIOTEC TPSMF4L24A-AQ
image shown is a representation only
TPSMF4L24A-AQ
Description: TVS DIODE UNI 0,4KW 24V SOD-123FL Supplier: DIOTEC Matchcode: TPSMF4L24A-AQ Rutronik No.: DTRL15483 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOD-123FL Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Pwr Dissipation
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Stand-off V Vwm
24 V
Breakdown-V(BR)
29.5 V
Clamping voltag
38.9 V