TGL41-33A
DIOTEC
DIOTEC TGL41-33A
image shown is a representation only
TGL41-33A
Description: TRANSIL UNI 0,4KW 33V Melf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL41-33A Rutronik No.: DTRL6925 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: MELF Packaging: REEL
Datasheet
Application
0.4
Stand-off V Vwm
UNIDIRECTI V
Breakdown-V(BR)
28.2 V
Tolerance
33 %