TGL41-12A
DIOTEC
DIOTEC TGL41-12A
image shown is a representation only
TGL41-12A
Description: TRANSIL UNI 0,4KW 12V Melf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL41-12A Rutronik No.: DTRL12698 Unit Pack: 5000 MOQ: 5000 package: MELF Packaging: REEL
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
MELF
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
12 V
Automotive
NO
Clamping voltag
16.7 V
Stand-off V Vwm
10.2 V
Serie
TLG41
Tolerance
5 %