TGL34-43A
DIOTEC
DIOTEC TGL34-43A
image shown is a representation only
TGL34-43A
Description: TRANSIL UNI 0,15KW 43V Minimelf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-43A Rutronik No.: DTRL8641 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
Datasheet
Application
0.15
Stand-off V Vwm
UNIDIRECTI V
Breakdown-V(BR)
36.8 V
Tolerance
43 %