TGL34-39CA
DIOTEC
DIOTEC TGL34-39CA
image shown is a representation only
TGL34-39CA
Description: TRANSIL BI 0,15KW 39V Minimelf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-39CA Rutronik No.: DTRL8112 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
Datasheet
Application
0.15
Stand-off V Vwm
BIDIRECTIO V
Breakdown-V(BR)
33.3 V
Tolerance
39 %