TGL34-30CA
DIOTEC
DIOTEC TGL34-30CA
image shown is a representation only
TGL34-30CA
Description: TVS DIODE BI 0,15KW 25,6V MiniMelf Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-30CA Rutronik No.: DTRL13541 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MINIMELF Packaging: REEL
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Pwr Dissipation
0.15 kW
Application
BIDIRECT.
Stand-off V Vwm
25.6 V
Breakdown-V(BR)
30 V
Tolerance
5 %