TGL34-10A
DIOTEC
DIOTEC TGL34-10A
image shown is a representation only
TGL34-10A
Description: TRANSIL UNI 0,15KW 10V MiniMELF Supplier: DIOTEC Matchcode: TGL34-10A Rutronik No.: DTRL15138 Unit Pack: 2500 MOQ: 2500 package: MiniMELF Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Pwr Dissipation
0.15 kW
Application
UNIDIRECTI
Stand-off V Vwm
8.5 V
Breakdown-V(BR)
10 V
Clamping voltag
14.5 V
Tolerance
5 %