P6SMBJ45CA
DIOTEC
DIOTEC P6SMBJ45CA
image shown is a representation only
P6SMBJ45CA
Description: TRANSIL BI 0,6KW 45V SMB Supplier: DIOTEC Matchcode: P6SMBJ45CA Rutronik No.: DTRL13124 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMB Packaging: REEL
Package
SMB
PowerDissipati
0.6 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
53 V
Automotive
NO
Clamping voltag
72.7 V
Stand-off V Vwm
45 V
Tolerance
5 %
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
China
ABC-Code
C
Supplier Lead time
12 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Prices
Alternatives
YAGEO
YAGEO P6SMB550CA/TR13
P6SMB550CA/TR13
Semiconductors
  • TVS-DIODE BI 0,6KW 550V SMB
  • package: SMB
  • Packaging: REEL
Topseller
VISHAY
VISHAY SMBJ16D-M3/H
SMBJ16D-M3/H
Semiconductors
  • TVS-DIO. UNI 0,6KW 19V 3.5%...