P4SMAJ33CA-AQ
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ33CA-AQ
image shown is a representation only
P4SMAJ33CA-AQ
Description: TVS-DIODE BI 0,4KW 33V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ33CA-AQ Rutronik No.: DTRL15325 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: SMA Packaging: REEL
Package
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
40.7 V
Automotive
AEC-Q(101)
Clamping voltag
53.3 V
Stand-off V Vwm
33 V