P4SMAJ33A
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ33A
image shown is a representation only
P4SMAJ33A
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 33V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ33A Rutronik No.: DTRL15312 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: SMA Packaging: REEL
Package
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
40.7 V
Automotive
NO
Clamping voltag
5.3 V
Stand-off V Vwm
33 V