P4SMAJ17A-AQ
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ17A-AQ
image shown is a representation only
P4SMAJ17A-AQ
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 17V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ17A-AQ Rutronik No.: DTRL14817 Unit Pack: 7500 MOQ: 150000 package: DO-214AC Packaging: REEL
Package
DO-214AC
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECT
Breakdown-V(BR)
18.9 V
Clamping voltag
27.6 V
Stand-off V Vwm
17 V