P4SMAJ170A
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ170A
image shown is a representation only
P4SMAJ170A
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 200V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ170A Rutronik No.: DTRL8299 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: SMA Packaging: REEL
Package
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
200 V
Clamping voltag
275 V
Stand-off V Vwm
170 V
Serie
P4SMA
Tolerance
5 %