P4SMAJ120A
DIOTEC
DIOTEC P4SMAJ120A
image shown is a representation only
P4SMAJ120A
Description: TVS-DIODE UNI 0,4KW 120V DO-214AC Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMAJ120A Rutronik No.: DTRL14998 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: DO-214AC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
DO-214AC
PowerDissipati
0.4 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
148 V
Automotive
NO
Clamping voltag
193 V
Stand-off V Vwm
120 V