P4SMA440CA
DIOTEC
DIOTEC P4SMA440CA
image shown is a representation only
P4SMA440CA
Description: TVS-DIODE BI 0,4KW 440V SMA Supplier: DIOTEC Matchcode: P4SMA440CA Rutronik No.: DTRL7788 Unit Pack: 7500 MOQ: 7500 package: SMA Packaging: REEL
Package
SMA
PowerDissipati
0.4 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
440 V
Automotive
NO
Clamping voltag
602 V
Stand-off V Vwm
376 V
Serie
P4SMA
Tolerance
5 %