ESDBK3V3
DIOTEC
DIOTEC ESDBK3V3
image shown is a representation only
ESDBK3V3
Description: ESD PROT.-DIODE 60W 7A 3,3V SOD-882 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESDBK3V3 Rutronik No.: DTRL14938 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 package: SOD-882 Packaging: REEL
Package
SOD-882
PowerDissipati
0.06 kW
Breakdown-V(BR)
6 V
Clamping voltag
9 V
Stand-off V Vwm
3.3 V