ESDB70W-AQ
DIOTEC
DIOTEC ESDB70W-AQ
image shown is a representation only
ESDB70W-AQ
Description: ESD PROTECT. BI 0,15kW 70V 10A SOT323 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESDB70W-AQ Rutronik No.: DTRL14955 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOT-323 Packaging: REEL
Datasheet
Package
SOT-323
PowerDissipati
0.15 kW
Breakdown-V(BR)
75 V
Automotive
AEC-Q(101)
Clamping voltag
7 V
Stand-off V Vwm
70 V