ESDB3V3C
DIOTEC
DIOTEC ESDB3V3C
image shown is a representation only
ESDB3V3C
Description: ESD PROT.-DIODE 0,35KW 2A 3,3V SOT-23 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESDB3V3C Rutronik No.: DTRL14925 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOT-23 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Package
SOT-23
PowerDissipati
0.350 kW
Application
ESD PROT
Breakdown-V(BR)
6.9 V
Automotive
NO
Clamping voltag
26 V
Stand-off V Vwm
3.3 V