ESDB24D-AQ
DIOTEC
DIOTEC ESDB24D-AQ
image shown is a representation only
ESDB24D-AQ
Description: ESD PROT.-DIODE 0,67KW 1,5A 24V 0603 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESDB24D-AQ Rutronik No.: DTRL14962 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 package: 0603 Packaging: REEL
Datasheet
Package
0603
PowerDissipati
0.67 kW
Automotive
AEC-Q(101)
Stand-off V Vwm
24 V