ESD9L1P8
DIOTEC
DIOTEC ESD9L1P8
image shown is a representation only
ESD9L1P8
Description: ESD PROT.-DIODE 0,08KW 11A 5.0V DFN1006- Supplier: DIOTEC Matchcode: ESD9L1P8 Rutronik No.: DTRL15065 Unit Pack: 10000 MOQ: 10000 package: DFN1006-2 Packaging: REEL
Package
DFN1006-2
PowerDissipati
0.08 kW
Breakdown-V(BR)
2.2 V
Clamping voltag
4.3 V
Stand-off V Vwm
1.8 V