ESD5Z12-AQ
DIOTEC
DIOTEC ESD5Z12-AQ
image shown is a representation only
ESD5Z12-AQ
Description: ESD PROTECT. UNI 0,204kW 12V SOD-523 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESD5Z12-AQ Rutronik No.: DTRL14934 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 package: SOD-523 Packaging: REEL
Datasheet
Package
SOD-523
PowerDissipati
0.2 kW
Breakdown-V(BR)
14.1 V
Automotive
AEC-Q(101)
Clamping voltag
27 V
Stand-off V Vwm
12 V