ESD4A45PLC1508
DIOTEC
DIOTEC ESD4A45PLC1508
image shown is a representation only
ESD4A45PLC1508
Description: ESD PROT.-DIODE 0,045KW 3A 5.0V SOT-26 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESD4A45PLC1508 Rutronik No.: DTRL14940 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOT-26 Packaging: REEL
Package
SOT-26
PowerDissipati
0.045 kW
Breakdown-V(BR)
6.0 V
Clamping voltag
15 V
Stand-off V Vwm
5.0 V