ESD3B36WS
DIOTEC
DIOTEC ESD3B36WS
image shown is a representation only
ESD3B36WS
Description: ESD PROT.-DIODE 0,35KW 1A 36V SOD-323 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESD3B36WS Rutronik No.: DTRL14943 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOD-323 Packaging: REEL
Package
SOD-323
PowerDissipati
0.350 kW
Breakdown-V(BR)
6 V
Clamping voltag
9.8 V
Stand-off V Vwm
5 V