ESD3B24WS
DIOTEC
DIOTEC ESD3B24WS
image shown is a representation only
ESD3B24WS
Description: ESD PROT.-DIODE 0,35KW 1A 24V SOD-323 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESD3B24WS Rutronik No.: DTRL14950 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SOD-323 Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Package
SOD-323
PowerDissipati
0.350 kW
Application
ESD PROT
Breakdown-V(BR)
26.7 V
Clamping voltag
36 V
Stand-off V Vwm
24 V
Serie
ESD3B
RoHS Status
RoHS-conform
Packaging
REEL
ECCN
EAR99
Customs Tariff No.
Country
China
ABC-Code
C
Supplier Lead time
11 weeks
Request or order:
Please login
Rutronik24 e-commerce is for corporate customers and organisations only.
Alternatives
DIOTEC
DIOTEC ESD3B24WS-AQ
ESD3B24WS-AQ
Semiconductors
  • ESD PROT.-DIODE 0,35KW 1A...