ESD1V8WT
DIOTEC
DIOTEC ESD1V8WT
image shown is a representation only
ESD1V8WT
Description: ESD PROTECT. BI 0,80kW 1.8V SOD-523 Supplier: DIOTEC Matchcode: ESD1V8WT Rutronik No.: DTRL15096 Unit Pack: 4000 MOQ: 4000 package: SOD-523 Packaging: REEL
Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SOD-523
PowerDissipati
0.08 kW
Breakdown-V(BR)
2.7 V
Automotive
NO
Clamping voltag
4 V
Stand-off V Vwm
1.8 V