5.0SMCJ54CA
DIOTEC
DIOTEC 5.0SMCJ54CA
image shown is a representation only
5.0SMCJ54CA
Description: TVS-DIODE BI 5KW 54V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 5.0SMCJ54CA Rutronik No.: DTRL15327 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMC
PowerDissipati
5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
66.3 V
Automotive
NO
Clamping voltag
87.1 V
Stand-off V Vwm
54 V