3.0SMCJ26CA
DIOTEC
DIOTEC 3.0SMCJ26CA
image shown is a representation only
3.0SMCJ26CA
Description: TVS-DIODE BI 3KW 26V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 3.0SMCJ26CA Rutronik No.: DTRL15455 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMC
PowerDissipati
3 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
32.1 V
Automotive
NO
Clamping voltag
42.1 V
Stand-off V Vwm
26 V