1.5SMCJ58CA
DIOTEC
DIOTEC 1.5SMCJ58CA
image shown is a representation only
1.5SMCJ58CA
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 68V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5SMCJ58CA Rutronik No.: DTRL13104 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
68 V
Clamping voltag
93.6 V
Stand-off V Vwm
58 V
Tolerance
5 %