1.5SMCJ18CA
DIOTEC
DIOTEC 1.5SMCJ18CA
image shown is a representation only
1.5SMCJ18CA
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 22V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5SMCJ18CA Rutronik No.: DTRL8390 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
Find Alternatives
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
22 V
Clamping voltag
29.2 V
Stand-off V Vwm
18 V
Serie
1.5SMCJ
Tolerance
5 %