1.5SMC480A
DIOTEC
DIOTEC 1.5SMC480A
image shown is a representation only
1.5SMC480A
Description: TVS-DIODE UNI 1,5KW 480V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5SMC480A Rutronik No.: DTRL12150 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
408 V
Clamping voltag
658 V
Stand-off V Vwm
480 V
Serie
1.5SMCJ
Tolerance
5 %