1.5SMC300CA
DIOTEC
DIOTEC 1.5SMC300CA
image shown is a representation only
1.5SMC300CA
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 315V SMC Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5SMC300CA Rutronik No.: DTRL15412 Unit Pack: 3000 MOQ: 3000 package: SMC Packaging: REEL
Package
SMC
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
315 V
Clamping voltag
414 V
Stand-off V Vwm
256 V