1.5KE68CA
DIOTEC
DIOTEC 1.5KE68CA
image shown is a representation only
1.5KE68CA
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 68V DO201 Supplier: DIOTEC Matchcode: 1.5KE68CA Rutronik No.: DTRL13258 Unit Pack: 1250 MOQ: 1250 package: DO201 Packaging: AMMOPACK
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
68 V
Clamping voltag
92 V
Stand-off V Vwm
58.1 V
Serie
1.5KE
Tolerance
5 %