96PSA-A230W24P4-3
ADVANTECH
96PSA-A230W24P4-3
Description: 24V 230W Power Adapter Supplier: ADVANTECH Matchcode: 96PSA Rutronik No.: DISPSU1274 Unit Pack: 1 MOQ: 1 Packaging: BOX
Find Alternatives
Case design
PPO TABLE
Max.output pwr
120 W
Input voltage
230 V
Output voltage
24 V
Input frequency
50 Hz
Efficiency
85 %
Overcur.protect
Overvolt.prot.
Input plug
IEC320-c14
Output plug
4-Pin
With pwr cord
NONE
Operating temp.
0 TO 40 °C
Width
65 mm
Length
174 mm
Height
37 mm