GR5600D564L46S/16G
WILK
GR5600D564L46S/16G
Description: 16 GB DDR5-5600 DIMM 1.1 V Supplier: WILK Elektronik S.A. Matchcode: GR5600D564L46S/16G Rutronik No.: DISMOD2395 Unit Pack: 1 MOQ: 20 Packaging: TRAY
Find Alternatives
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Temp.max.
85°C
Capacity
16 GB
Layout
DIMM
Temp.min.
0°C
Clockfrequency
5600 MHZ
Pins
288
ECC
NO
Voltage
1,1 V