SMCJ33CA-E3/57T
VISHAY
VISHAY SMCJ33CA-E3/57T
image shown is a representation only
SMCJ33CA-E3/57T
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 39V SMC Supplier: VISHAY Matchcode: SMCJ33CA Rutronik No.: DTRL7277 Unit Pack: 850 MOQ: 850 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Breakdown-V(BR)
39 V
Clamping voltag
53.3 V
Stand-off V Vwm
33 V
Tolerance
5 %