SMCJ33A-E3/57T
VISHAY
VISHAY SMCJ33A-E3/57T
image shown is a representation only
SMCJ33A-E3/57T
Description: TVS-DIODE UNI 1,5KW 39V SMC Supplier: VISHAY Matchcode: SMCJ33A Rutronik No.: DTRL7371 Unit Pack: 850 MOQ: 850 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
39 V
Clamping voltag
53.3 V
Stand-off V Vwm
33 V
Tolerance
5 %