SMCJ30CA-E3/57T
VISHAY
VISHAY SMCJ30CA-E3/57T
image shown is a representation only
SMCJ30CA-E3/57T
Description: TVS-DIODE BI 1,5KW 36V SMC Supplier: VISHAY Matchcode: SMCJ30CA Rutronik No.: DTRL7473 Unit Pack: 850 MOQ: 850 package: SMC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMC
PowerDissipati
1.5 kW
Application
BIDIRECTIO
Breakdown-V(BR)
36 V
Automotive
NO
Clamping voltag
48.4 V
Stand-off V Vwm
30 V
Serie
SMCJ
Tolerance
5 %