SMCJ22A-E3/57T
VISHAY
VISHAY SMCJ22A-E3/57T
image shown is a representation only
SMCJ22A-E3/57T
Description: TVS-DIODE UNI 1,5KW 25V SMC Supplier: VISHAY Matchcode: SMCJ22A Rutronik No.: DTRL7890 Unit Pack: 850 MOQ: 850 package: SMC Packaging: REEL
Find Alternatives Datasheet
Add to Project Samples
Download the free Library Loader to convert this file for your ECAD Tool
Package
SMC
PowerDissipati
1.5 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
25 V
Automotive
NO
Clamping voltag
35.5 V
Stand-off V Vwm
22 V
Serie
SMCJ
Tolerance
5 %