SMCJ15A-E3/57T
VISHAY
VISHAY SMCJ15A-E3/57T
image shown is a representation only
SMCJ15A-E3/57T
Description: TVS-DIODE UNI 1,5KW 18V SMC Supplier: VISHAY Matchcode: SMCJ15A Rutronik No.: DTRL7393 Unit Pack: 850 MOQ: 850 package: SMC Packaging: REEL
PowerDissipati
1.5 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
18 V
Clamping voltag
24.4 V
Stand-off V Vwm
15 V
Tolerance
5 %