SMBJ58A-E3/52
VISHAY
VISHAY SMBJ58A-E3/52
image shown is a representation only
SMBJ58A-E3/52
Description: TVS-DIODE UNI 0,6KW 68V SMB Supplier: VISHAY Matchcode: SMBJ58A Rutronik No.: DTRL7258 Unit Pack: 750 MOQ: 750 package: SMB Packaging: REEL
PowerDissipati
0.6 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
68 V
Clamping voltag
93.6 V
Stand-off V Vwm
58 V
Tolerance
5 %
ABC-Code
B
Supplier Lead time
11 weeks
Prices
Semiconductors
  • TVS-DIO. UNI 0,6KW 19V 3.5%...
Semiconductors
  • TVS-DIODE BI 0,6KW 550V SMB