SMBJ170A-E3/52
VISHAY
VISHAY SMBJ170A-E3/52
image shown is a representation only
SMBJ170A-E3/52
Description: TVS-DIODE UNI 0,6KW 200V SMB Supplier: VISHAY Matchcode: SMBJ170A Rutronik No.: DTRL7283 Unit Pack: 750 MOQ: 750 package: SMB Packaging: REEL
PowerDissipati
0.6 kW
Application
UNIDIRECTI
Breakdown-V(BR)
200 V
Clamping voltag
275 V
Stand-off V Vwm
170 V
Tolerance
5 %
Supplier Lead time
11 weeks
Prices
Semiconductors
  • TVS-DIO. UNI 0,6KW 19V 3.5%...
Semiconductors
  • TVS-DIODE BI 0,6KW 550V SMB